Главная » Статьи » Застройщики » Компании застройщики города Киев

Компанія «Інтергал-Буд»

Компанія «Інтергал-Буд» заснована в 2003 році у Львові і сьогодні є флагманом у будівництві житлової нерухомості у Західних регіонах та однією з найбільших інвестиційно-будівельних компаній в Україні. 

Компанія розвиває масштабний портфель проектів - за час своєї діяльності «Інтергал-Буд» реалізував більш ніж 40 проектів у сфері житлової та комерційної нерухомості загальною площею близько 450 тисяч кв. м. Поруч з успішно реалізованими проектами, в активі компанії ще величезний потенціал — десятки проектів на стадії розвитку.

У 2008 році Секретаріат Національної Програми «Український Будівельний Олімп» присвоїв компанії «Інтергал-Буд» звання Лауреата Премії в номінації «Масштабні інвестиційно-будівельні проекти» за високопрофесійне здійснення повного інвестиційно-виробничого циклу будівництва згідно з європейськими стандартами та за індивідуальний підхід, а у 2010 році компанія увійшла у першу трійку найбільш стійких будівельних компаній України за рейтингом РА «Експерт-Рейтинг».

На ринку Західної України «Інтергал-Буд» вже здобув репутацію лідера за кількістю та якістю збудованих квадратних метрів житла в рік. У 2008 році компанія розпочала експансію на ринок нерухомості Києва та на цьому плани з розвитку не зупиняються. Офіси «Інтергал-Буд» функціонують в кожному з міст України, де ведеться будівництво об'єктів - у Києві, Львові, Рівному, Ужгороді, Мукачеві та Чернівцях.Источник: http://intergal-bud.com.ua/index.php?page=23&lang=ua
Категория: Компании застройщики города Киев | Добавил: smbcommunity (03.10.2012) W
Просмотров: 621 | Теги: Компанія «Інтергал-Буд» | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
More info
Главная навигация


second footer links
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps