Главная » Статьи » Застройщики » Компании застройщики города Киев

ЗАТ «Національна будівельна компанія»

ЗАТ «Національна будівельна компанія»  успішно функціонує на ринку нерухомості України з 2004 року, динамічно розвиваючись. Основним напрямком діяльності компанії є надання підрядних та генподрядных послуг у будівництві об'єктів нерухомості, а також залучення фінансування на будівництво житлової й комерційної нерухомості, використання й керування коштами, які направляються на фінансування будівництва та реалізацію об'єктів.

Компанія об'єднала колективи з великим досвідом проектних та будівельних робіт. Ми самостійно проектуємо, будуємо, реалізуємо й експлуатуємо унікальні житлові комплекси, використовуючи новітні технології, здатні задовольнити зростаючі вимоги до житла. Основний принцип роботи нашої будівельної компанії — постійно відслідковувати зміни у потребах наших клієнтів та знаходити будівельні технології та матеріали, що максимально задовольнятимуть їх. Кадровий потенціал і технічне оснащення компанії дозволяють на високому рівні проводити всі види будівельних робіт будь-яких видів будівель. При будівництві використовуються монолітно-каркасні технології й екологічно чисті будівельні матеріали. Це уможливлює вільне перепланування приміщень, підвищення темпів будівництва, покращення якості й надійності будівель. Усі матеріали, що використовуються у будівництві, неодмінно мають сертифікати якості.

У комплексах, які будує компанія, передбачені приміщення для комерційної й торговельної діяльності, медичних центрів, спортивних залів, дитячих закладів. Для кожного житлового комплексу компанія створює житлово-комунальне господарство, впроваджує систему охорони. Поруч із будинками будуються стоянки для автомобілів, які обладнуються сучасними сервісними системами. Ми будуємо якісне житло й створюємо розвинену інфраструктуру в наших житлових комплексах.

Для проведення будівельної діяльності компанією була отримана відповідна Ліцензія, видана Державним комітетом України з будівництва й архітектури № 171 від 12.08.2004 року.

Категория: Компании застройщики города Киев | Добавил: smbcommunity (17.05.2012)
Просмотров: 857 | Теги: нбк | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
More info
Главная навигация


second footer links
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps